UKS Synchro Wrocław na zawodach w Ostrawie (CZE)

W dniach 01.05.2019 UKS SYNCHRO WROCŁAW, jako jedyny klub z Polski , uczestniczył w zawodach międzynarodowych DELFINEK CUP w Ostrawie na Morawach (CZE). W zawodach uczestniczyły kluby z Czech i Słowacji. Zawody cieszą się dużą popularnością i nie małym zainteresowaniem. Z roku na rok formuła rozszerza się o kolejne kategorie wiekowe z naciskiem na początkujące dziewczynki.

Dodatkiem są zawody młodziczkowe 12 lat i młodsze rozgrywane zgodnie z przepisami FINA. UKS SYNCHRO reprezentowało w zawodach 11 zawodniczek. Poszczególne kategorie wiekowe:

Beginners – 14 uczestników
Beginners 1 – 82 uczestników
Beginners 2 – 56 uczestników
Młodziczki 12 lat i młodsze – 54 zawodników

Zawodniczki UKS SYNCHRO zdobyli 5 medali w różnych rocznikach, wygrywając dwie prestiżowe kategorie wiekowe. Zawody były dla sprawdzianem, przed zbliżającymi się już za 12 dni, ogólnopolskimi zawodami w Łodzi oraz przed czerwcowymi Międzystrefowymi mistrzostwami młodzików w Warszawie. Oto wyniki

Kategoria Beginners 1 / FIGURY(startowało 82 zawodniczek)

Michalina Gnacek w ogólnej klasyfikacji zajęła 6 m a w kategorii wiekowej 2009 zajęła 5 m

Kategoria Beginners 2 / FIGURY (startowało 56 zawodniczek)

Kategoria młodziczki 12 lat i młodsze / FIGURY

W ogólnej klasyfikacji, gdzie startowało 54 zawodniczek, reprezentanki UKS SYNCHRO zajęły: