Mecz Towarzyski WWKS vs Polonia Bytom

11 maja w ramach Spatran Family Day odbyły sie dwa mecze towarzyskie pomiędzy Wrocławskim Waterpolowym Klubem Sportowym (WWKS) przeciwko Polonii Bytom. Celem było pokazanie piękna tej dyscypliny, która we Wrocławiu miała swoje dobre czasy w latach 60-tych i siedemdziesiątych XX wieku.

Przeciwko pierszoligowcom z Bytomia wystąpiła drużyna weteranów wrocławskiej piłki wodnej. Oba mecze wygrali bytomianie przy dzielnej postawie wrocławian, gdzie liderem zespołu okazał się wrocławianin z wyboru Egipicjanin Abes Taffik. Zawody sprawnie sędziował nowy prezes WWKS Konrad Adamski. Zwracamy uwagę, że pływalnia na Wejherowskiej posiada pełne wyposażenie do uprawiania piłki wodnej. Są to nie tylko bramki, ale też pomiar czasu i wizualizacja przebiegu spotkania na głównym telebimie pływalni.

Spotkanie oglądała skromna liczba widzów. Przypominamy, że pierwszy trening WWKS odbędzie się po wakacjach 14 września o g.12-tej a w trakcie wakacji przewidywane są zajęcia na otwartym akwenie obok pływalni. Prosimy śledzić FB lub kontaktować się z prezesem Konradem Adamskim konrad_adamski@onet.pl tel.691245595

Konrad Adamski

Abes Taffik

Wyniki na telebimie

 

Więcej zdjęć tutaj

0 komentarzy

Odpowiedz

Chcesz wziąć udział w dyskusji?
Śmiało, napisz coś!

Dodaj komentarz