GMPSiM Szczecin: Michał Szuba z minimum na MŚ

Michał Szuba (Śląsk Wrocław) uzyskał minimum na mistrzostwa świata w Kazaniu w finale 400m st. dowolnym. Michał zakończył wyścig na trzecim miejscu z czasem 3:50.87.

Czwarty w tym samym wyścigu był Kacper Klich, a dziesiąty Maciej Zoniuk (obaj Śląsk)

Srebrny medal z minimum na mistrzostwa świata w finale 50m st. grzbietowym pań uzyskała Alicja Tchórz (Juvenia Wrocław) 28.48. Z brązowym medalem wyścig zakończyła Klaudia Naziębło (Juvenia) 29.07. Szósta była Maja Zawiszewska (Śląsk).

Złoty medal w finale 100m st. motylkowym wywalczyła Anna Dowgiert (Śląsk). Dowgiert pokonała ten dystans w czasie 59.89. Dziesiąta w finale była Julia Szkarłat (Śląsk).

Kolejny złoty medal trzeciego dnia został wywalczony przez Alicję Tchórz (Juvenia), która nie miała sobie równych w finale 200m st. zmiennym – 2:15.38. Szósta w finale była Oliwia Okaj (Śląsk), a dziewiąta Alexandra Iwanowska (Juvenia).

Oskar Krupecki (Śląsk) zdobył brązowy medal w finale 100m st. motylkowym z rezultatem 52.94.

Na czwartym miejscu finał 200m st. zmiennym panów zakończył Karol Zaczyński (Śląsk) z czasem 2:03.32, dziewiąty był Dawid Szwedzki (Śląsk).

Piąta w finale 400m st. dowolnym była Paula Żukowska (Juvenia). To samo miejsce w finale 200m st. klasycznym zajęła Kinga Cichowska (Śląsk), a siódma była Alexandra Iwanowska (Juvenia).

Rafał Kusto (Orka Lubań) zajął szóste miejsce w finale 200m st. klasycznym, ósmy była Dawid Szwedzki (Śląsk).

Gratulujemy!

0 komentarzy

Odpowiedz

Chcesz wziąć udział w dyskusji?
Śmiało, napisz coś!

Dodaj komentarz